ORTODONCJA

PRZYWRACAMY PIĘKNY UŚMIECH

Terapia ortodontyczna wad zgryzu wpływa na znaczną poprawę warunków zgryzowych i wyglądu twarzy. Wiek pacjenta nie stanowi żadnej przeszkody w leczeniu.

W przychodni Family Dental od ponad 10 lat leczymy ortodontycznie dzieci i dorosłych. W większości przypadków staramy się stosować terapie nieekstrakcyjne, czyli bez usuwania zębów. Szerokie spektrum stosowanych przez nas aparatów pozwala nam dobrać plan leczenia odpowiedni dla każdego pacjenta z uwzględnieniem także jego wymagań. W ofercie mamy aparaty ruchome (wyjmowane), miotrainery dla najmłodszych pacjentów jako wstęp do właściwego leczenia ortodontycznego oraz aparaty stałe standardowe (metalowe) i kosmetyczne (ceramiczne, szafirowe), także w systemie samoligaturującym. Dzięki wprowadzaniu najnowszych rozwiązań stale powiększa się grono naszych pacjentów, którzy na nowo lub po raz pierwszy w życiu mogą cieszyć się pięknym uśmiechem.

ODTWARZAMY PIĘKNO I FUNKCJĘ

PROTETYKA

Dziedzina stomatologii, której głównym celem jest przywrócenie utraconych funkcji żucia oraz odtworzenie naturalnej estetyki. Leczenie protetyczne pozwala także na zmianę wyglądu istniejących zębów poprzez zmianę ich kształtu czy koloru, czym wpływa w znacznym stopniu na poprawę samopoczucia pacjenta przywracając mu piękny zdrowy uśmiech. W przychodni Family Dental stosujemy szeroką gamę uzupełnień protetycznych: ruchomych (wyjmowanych z jamy ustnej) jak np.: protezy osiadające akrylowe, protezy szkieletowe klamrowe i bezklamrowe oraz stałych (mocowanych na stałe na zębach) jak np.: korony i mosty ceramiczne na podbudowie metalowej i pełnoceramiczne, licówki, wkłady koronowo -  korzeniowe i wiele innych. Własna pracownia protetyczna w budynku przychodni pozwala nam na optymalne dopasowanie poszczególnych etapów leczenia oraz umożliwia wykonywanie ekspresowych napraw. W znacznym stopniu poprawia to współpracę lekarza z technikiem dentystycznym i skraca czas wykonywania uzupełnień

protetycznych. Dzięki temu dodatkowym atutem naszych prac protetycznych jest możliwość udzielania wydłużonej gwarancji oraz pogwarancyjna opieka nad wykonanym uzupełnieniem protetycznym.

LECZENIE ZACHOWAWCZE

ZDROWY NAJLEPIEJ  NA  ZAWSZE

Podstawą leczenia stomatologicznego jest profilaktyka oraz leczenie najbardziej powszechnej obecnie choroby zębów - próchnicy. Zachowanie zębów w doskonałej formie jest możliwe dzięki codziennej higienie jamy ustnej oraz regularnym wizytom w gabinecie dentystycznym, podczas których można wykryć najwcześniejsze zmiany w zębach.

W przychodni Family Dental wprowadzamy różnorodne sposoby profilaktyki oraz leczenia próchnicy zębów w celu utrzymania lub przywrócenia ich właściwych funkcji i naturalnego wyglądu. Stosujemy nowoczesne techniki i materiały stomatologiczne, zabiegi wykonujemy bezboleśnie i w warunkach jak najbardziej przyjaznych dla pacjenta, ceniąc także jego czas. Dbamy przede wszystkim o to, aby jak najdłużej zachować własne zęby u naszych pacjentów przez wiele lat.

 

PIĘKNY UŚMIECH

STOMATOLOGIA

ESTETYCZNA

 

 

 

 

 

Aby sprostać cięgle rosnącym wymaganiom pacjentów w zakresie posiadania pięknego i zdrowego uśmiechu, przychodnia Family Dental oferuje pełną gamę nowoczesnych metod przywracania naturalnej estetyki zębów  jak i korygowania istniejących mankamentów .

CHIRURGIA

ZAUFAJ DOŚWIADCZENIU

Podstawowe zabiegi chirurgiczne wykonywane są u nas ze szczególnym naciskiem na komfort pacjenta w oparciu o wieloletnie doświadczenie. Przypadki wymagające metod specjalistycznych kierujemy do zaufanych lekarzy chirurgów stomatologicznych.

NA DOBRY POCZĄTEK

STOMATOLOGIA

DZIECIĘCA

 

 

 

 

Najważniejszymi pacjentami w naszej przychodni są dzieci. Liczne grono naszych dorosłych pacjentów jest z nami od wczesnych lat swego dzieciństwa. Celem naszym jest profesjonalne towarzyszenie rozwojowi Państwa uzębienia od okresu dziecięcego poprzez wszystkie następne jego etapy. Wizyty adaptacyjne dla najmłodszych pacjentów w Family Dental są bezpłatne.